Eshop
NovinkyO násKontakt
EUR
RegistraceZapomněli jste heslo?
MiraCleanMiraMed
MiraMed Regenerační zinková emulze 50 ml
MiraMed Regenerační zinková emulze 50 ml
MiraMed

MiraMed Regenerační zinková emulze 50 ml

Regenerační zinková emulze MiraMed (dříve MiraClean) napomáhá regeneraci pokožky těla a rukou po hrubé práci či popraskané kůži na nohách. Dermatologicky testováno.
5.60 €
ks
Popis
Použití
Složení
Zinek je vzácný stopový prvek, jehož příznivé účinky jsou známy již od starověku. Pro správné fungování lidského těla je velmi důležitý a nepostradatelný. Představuje součást téměř všech buněk a stimuluje aktivitu stovky enzymů ovlivňující většinu procesů – od pohlavního zrání, po hojení ran. Jeho obsah v živých tkáních však není příliš vysoký, a proto většina z nás trpí jeho nedostatkem, který je významně podpořen špatnou skladbou potravy, hormonálními poruchami, nadměrným pitím alkoholu a znečištěným ovzduším.

Příznivé účinky zinku na lidský organismus jsou velmi různorodé a je jich obrovské množství. Mimo jiné se jeho pravidelný příjem doporučuje lidem, kteří trpí kožními či kosmetickými neduhy. Tento důležitý prvek se totiž účastní nesčetných tkáňových pochodů, a proto zlepšuje kvalitu pokožky, vlasů a nehtů. Úspěšně se používá při léčbě akné, ekzémů a lupénky, zabraňuje tvorbě koutků a oparů, prospívá hojení jizev a drobných oděrek a celkově chrání pokožku proti infekcím. Vhodný je také pro všechny, koho trápí suché a řídké vlasy bez lesku a problémy s nehty, ke kterým patří lámavost, bílé skvrny a různé druhy plísní.
Aplikujte přímo na pokožku. Opakujte dle potřeby několikrát denně.
Propylene Glycol, Aqua, Isopropyl Alcohol, Oleic Acid, Zinc Hydroxycarbonate, Glycerin, Hydroxyethylcellulose 
EKOCHEM cosmetics, s.r.o.
Brandýská 892
Kostelec nad Labem, 277 13

IČO: 03288331
DIČ: CZ03288331
Odkazy
O násKontakt
Pro zákazníky
Doprava a platbaObchodní podmínkyOchrana osobních údajů