Eshop
NovinkyO násKontakt
EUR
RegistraceZapomněli jste heslo?
Akné kosmetika MiraCleanRegenerační emulze MiraMed

Kosmetika Mira od Ekochem cosmetics s.r.o.

Mira je nová značka české kvalitní kosmetiky z ryze české kosmetické firmy Ekochem cosmetics s.r.o., sídlící v Kostelci nad Labem.

Naše společnost staví na více než 30letých zkušenostech s vývojem a výrobou různých výrobků. Vyrábíme produkty kosmetiky pro každodenní potřebu, mezi něž patří například krémy na ruce, sprchové gely, šampony a kondicionéry, produkty pro odličování make-upu, tekutá mýdla a mnoho dalších. Klademe důraz na kvalitu a čím dál více následujeme trend udržitelnosti a snižování uhlíkové stopy společnosti. V roce 2023 například instalací fotovoltaické elektrárny na střechu výrobní haly a tepelného čerpadla pro budovu administrativy.

Fotogalerii a více o naší výrobě naleznete ZDE.

Po rodině Šormových, kteří společnost založili, se v roce 2020 stala naším novým majitelem další tradiční rodinná firma - Chemotex Děčín a.s., která kromě specializované průmyslové chemie vyrábí prostředky pro úklid domácnosti a další drogerii. 

Díky novým majitelům jsme se vrhli na inovaci výrobkového portfolia a nastartování značky Mira. Naše výroky najdete také v sítích Dr.Max a Benu, u lékárenských velkoobchodů a ve vybraných kamenných lékárnách.


Veškeré naše produkty jsou dermatologicky testovány.
 Díky této technologii obalů dostanete maximum produktu. Také nedochází k oxidaci a vysychání. 
 Produkty značky Mira jsou vyvíjeny a vyráběny v České republice - v Kostelci nad Labem.
EKOCHEM cosmetics, s.r.o.
Brandýská 892
Kostelec nad Labem, 277 13

IČO: 03288331
DIČ: CZ03288331
Odkazy
O násKontakt
Pro zákazníky
Doprava a platbaObchodní podmínkyOchrana osobních údajů